• מחיר מצוין
  • משופץ
חדש אוניברסלי לכיבוי אש הסוגר בעל צפיפות גבוהה ניילון מתכווננת בר רול הר מחזיק בקבוק עם 4 אבזמי רנגלר טי-ג 'יי ג' JL JKU UTV פולאריס RZR טווח (שחור עם אדום הידית)

חדש אוניברסלי לכיבוי אש הסוגר בעל צפיפות גבוהה ניילון מתכווננת בר רול הר מחזיק בקבוק עם 4 אבזמי רנגלר טי-ג 'יי ג' JL JKU UTV פולאריס

 
ILS 32.98

במלאי
זמין להזמנה

✅【חדש רול בר בעל הר】המטף הזה מחזיק עשוי פרימיום צפיפות גבוהה ניילון, במקום לקרוע - בנפרד-בקלות בד או מתכת כבדה, המראה הייחודי לעשות את זה שונה עם האחרים, קל לנשיאה ולא מחליד,עמיד ויציב לשימוש. ✅【חדש רול בר בעל הר】לא רק מטף הולדר, אבל גם עובד נהדר כמו בקבוק מחזיק בקבוקי מים.מחזיק את המטף כיבוי אש בתוקף בטוח על הכביש מחוספס.שחרור מהיר עיצוב בקלות לקבל את לכיבוי אש בעת הצורך. ✅【Fitment】לכיבוי אש הר hoder של אפשרויות הרכבה שונות כדי להתאים כמעט כלי רכב.מתאים רנגלר JK JKU 2007 ל-2018, JL JLU 2018 2019, אל ג 'יי-2004 ל-2006, טי-ג' יי, מ-1996 עד 2006, YJ 1987 עד 1995. וגם מתאים UTVs כגון הונדה, ימאהה, פולאריס, קוואסקי, יכול אני, Kymco, Arctic Cat and בובקט. ✅【התקנה】קל להתקנה, יד אחת משוך את הידית החוצה בצורה אופקית, היד השנייה משוך את המטף כיבוי אש אנכית.לצרף את מטף כיבוי האש מחזיק את גליל על ידי מתלה מתכוונן,טבעות, לא קידוח, כולל 2 הרכבה מלחציים כדי לאבטח את מטף כיבוי האש(מתכוונן בטווח : 78~101mm)ו-2 עבור הרכבה על רול בר (מתכוונן בטווח : 65~89 מ " מ). ✅【חבילה】X 1 מטף כיבוי אש Mountt (הבסיס להפרדה מחזיק) ו-4x רצועות (שני להחזקת בקבוק/מטף כיבוי אש ושאר עבור מקבע את המכשיר על גבי רול בר).שלנו לכיבוי אש מחזיק עשוי פרימיום צפיפות גבוהה ניילון, במקום לקרוע - בנפרד-בקלות בד או מתכת כבדה, המראה הייחודי לעשות את זה שונה עם האחרים, קל לנשיאה ולא מחליד,עמיד ויציב לשימוש.לא רק מטף הולדר, אבל גם עובד נהדר כמו בקבוק מחזיק בקבוקי מים.מחזיק את המטף כיבוי אש בתוקף בטוח על הכביש מחוספס.שחרור מהיר : .קל ומהיר כדי לשחרר את מטף כיבוי האש, יד אחת משוך את הידית החוצה בצורה אופקית, היד השנייה משוך את המטף כיבוי אש אנכית.התקנה קלה : .לצרף את מטף כיבוי האש מחזיק את גליל על ידי מתלה מתכוונן,טבעות, לא קידוח.


מפרט

בחירת לקוחות