• מחיר מצוין
  • משופץ
100 יח 'עשיתי את זה ביידן מדבקות, ג' ו ביידן, מדבקות מצחיק אני עשיתי את זה - מצביע שמאל,ביידן הומור מדבקות הפגוש רעיוני עמיד למים מדבקות עבור משאבת דלק קסדת אופנוע נייד ה?

100 יח 'עשיתי את זה ביידן מדבקות, ג' ו ביידן, מדבקות מצחיק אני עשיתי את זה - מצביע שמאל,ביידן הומור מדבקות הפגוש רעיוני עמיד למים מדבקות

 
ILS 8.98

במלאי
זמין להזמנה

⭐חבילה כללה 100pcs "עשיתי את זה" מצחיק סטרייקר. ⭐קל לקלף & מקל-זה יכול להיות מודבקים בכל מקום.הדבק אלה על משאבת אוויר, משאבת דיזל, קיר אמבטיה או כל חבר של הרכב, והוא יכול גם לשמש כדי לקשט אישית שלך מחשב נייד או חדר השינה. ⭐עמידעמיד במים ולא דוהה עמיד, כדי להבטיח לטווח ארוך דבק.עמיד!. ⭐זה גם מאוד נוח לשימוש, פשוט לנגב את פני השטח לרסס מים לתקוע את זה בכל מקום שאתה רוצה. ⭐מצחיק מדבקות הם גם פופולרי.אם אתה עייף של יקר, מחירי הדלק, אתה יכול לפרסם אותם על תחנות דלק ברחבי הארץ, בתור אזהרה.החבילה כוללת : 100pcs מצחיק Sticker Specification : חומר : PVC + Sticker Application : מכונית מדבקה, חלון המכונית, משאבה, מחשב נייד, בקבוק, טלפון, ספל, etc These הם כל כך פופולרי, אנשים החלת מדבקות אלה על משאבות דלק ברחבי הארץ, כמו עלייה במחירי הדלק ימשיך לעלות!להחיל אלה כדי משאבות דלק דיזל משאבות קירות חדר האמבטיה או כל חבר של המכונית או לשים הללו בחנויות שלך.


מפרט

בחירת לקוחות