• מחיר מצוין
  • משופץ
חברתית להרחיק את הרצפה סימנים מדבקות [10 Pack]לעמוד כאן קומה מדבקות חברתית להרחיק את השלט בטיחות שלטים לעסקים 6 מטר מרחק קומה לחתום על שליטה בקהל.

חברתית להרחיק את הרצפה סימנים מדבקות [10 Pack]לעמוד כאן קומה מדבקות חברתית להרחיק את השלט בטיחות שלטים לעסקים 6 מטר מרחק קומה לחתום

 
ILS 7.49

במלאי
זמין להזמנה

חברתית להרחיק את הרצפה מדבקות - צריך דרך כלשהי כדי ליידע את הציבור של תרגול חברתית להרחיק את העסק שלך או חנות?נמאס לך לקוחות, עובדים, ואנשים אחרים עומד קרוב מדי בזמן ההמתנה בתור או מתחברים?אם ענית כן לאחת השאלות האלה, אז אתה צריך למצוא את הפתרון.לשמור על העולם בטוח - החברתי שלנו מרחיקה מדבקות להראות לאנשים איפה לעמוד, כפי שהם נפגשים, עבודה או לחכות בתור.הם גם מזכירים את האדם עד כמה זה חשוב להישאר 6 מטר זה מזה בציבור.איכות פרמיה ויניל – חברתיות אלה מרחק לב הרצפה מדבקות עשויות כבד ויניל זה לא ידהה, לקלף או להתפרק.מניחים אותם על הרצפה לאורך זמן חברתית להרחיק את המודעות שלך עסק, מסעדה או מקום אחר של התכנסות.אנטי להחליק עיצוב – אתה לעולם לא צריך לדאוג לגבי אנשים מחליקים או נופלים על אלה מדבקות ויניל כפי שהם מצופים אנטי להחליק חומר.זה מאוד חשוב תכונה, כמו אנשים יעמדו על אלה מדבקות כראוי לשמור על 6 מטרים של מרחק חברתי.הסר ללא נזק – אנחנו יודעים את זה בתקנות אלה, ייתכן שבסופו של דבר.זו הסיבה שאתה יכול להסיר את המדבקה שלך ריצוף ללא כל נזק חומרי או ארוך טווח שאריות.יש לנו תוכנן אלה הרצפה סימנים כדי לקבל את הכמות המושלמת של דבק איטום כדי לשמור על ריצוף בטוח.חברתית מרחיקה סימנים [10 Pack], לעמוד כאן הודעת בטיחות מדבקות עבור בתור קו, מסחרי קומה מדבקות לעסקים לעבוד. ס קניון החולים הכנסייה, 10inch איך ליישם את שלב 1. נקי לחלוטין ויבש את היישום הרצוי פני השטח.שלב 2. בזהירות מקלפים את נייר הגיבוי ממנו את המדבקה על זווית חדה.שלב 3. ליישר את המדבקה ולחץ אותו על המשטח הרצוי.בתוקף להפעיל את כרטיס האשראי על פני המדבקה כדי לוודא את המדבקה שומרת על פני השטח.


מפרט

בחירת לקוחות