• מחיר מצוין
  • משופץ
BIUYYY ליל כל הקדושים קישוטים חתן גדול, תחנת רוח אביזרים, זוהר עיניים, קול הופעל, מסיבת מקורה חיצונית, בית רדוף רוחות אביזרים מפחיד עיצוב 43(סוללות לא כלול)

BIUYYY ליל כל הקדושים קישוטים חתן גדול, תחנת רוח אביזרים, זוהר עיניים, קול הופעל, מסיבת מקורה חיצונית, בית רדוף רוחות אביזרים מפחיד

 
ILS 39.30

במלאי
זמין להזמנה

♻החתן חשמלי גדול, תחנת רוח : גודל 110*55cm/43"*21.65".אלה רוח קישוטים יש פרצופים מפחידים, הם אביזרים מושלם עבור ליל כל הקדושים (רוח הפסטיבל) בארים, בתים רדופים, מסיבות. ♻ליל כל הקדושים שלד רוח קישוט : שלוש סוללות AAA ניתן להתקין ולעשות נשמע נורא, יכול לזהור, ואתה יכול גם להניף את הידיים קדימה ואחורה, ממש מפחיד (הסוללות אינן כלולות). ♻קישוטי ליל כל הקדושים : ליל כל הקדושים אביזרים יכול לשמש אביזרים עבור מסיבות ליל כל הקדושים, או קישוטים מסעדות, מרפסות, בתי קברות, הכניסה מעברים או מסדרונות. ♻מצוין חומר : זה תלוי הגולגולת עשוי באיכות גבוהה PVC פלסטיק + פשתן + רכיבים אלקטרוניים, עמיד ואמין, לטווח ארוך השירות בשבילך. ♻מציאותי מפחיד נראה : מדהים באיכות גבוהה וחי מחפש.הבחירה המושלמת עבור שניהם פנימיים וחיצוניים נושא ליל כל הקדושים קישוטים למסיבה.שם המוצר : החתן חשמלי גדול תחנת Ghost Material : PVC רעיל פלסטיק + פשתן + אלקטרונית components Size : 110*55cm/43"*21.65"ישים תרחישים : בארים, מסיבות, לברוח חדרים, בתים רדופי רוחות, וכו'.☞☞☞תכונות : - אתה יכול לשלוח את ליל כל הקדושים רוח קישוט שלך, חברים, שכנים, עמיתים לעבודה ועוד, הנמען לא יהיה מופתע, שיפור ליל כל הקדושים האטמוספירה. אתה יכול למקם עומד שלד רוחות על דלתות, גגות, מרפסות, מרפסות וגג כדי לקשט את הבית שלך או מסיבה.זה קישוט טוב כלי של בחירה. את הידיים יכול להיות מקופל, מכופף, לשים את הצורה שאתה רוצה להתקין שתי סוללות AA.להדליק את המתג.כל עוד אתה נוגע בו או אם אתה שומע בקול רם יותר את הצליל, זה יהיה לבצע באופן מיידי סופר מפחיד רוח לקרוא.העיניים הם זוהרים.זה מפחיד מאוד להניף את הידיים קדימה ואחורה (לא כולל סוללה)☞☞☞תכולת חבילה : 1 x ליל כל הקדושים רוח קישוטים☞☞☞חם לב : - מדידה ידנית, בבקשה לאפשר קלה שגיאות על גודל.- הצבעים עשויים קיים הבדל קטן בשל מסכים שונים.


מפרט

בחירת לקוחות