• מחיר מצוין
  • משופץ
7-הדרך אקווריום רצועות הבדיקה, 100 רצועות אקווריום בדיקות קיט עבור מים מתוקים מים מלוחים, בריכת רצועות הבדיקה עבור אקווריום בדיקת חומציות, בסיסיות, ניטריט, חנקן, כלור, ?

7-הדרך אקווריום רצועות הבדיקה, 100 רצועות אקווריום בדיקות קיט עבור מים מתוקים מים מלוחים, בריכת רצועות הבדיקה עבור אקווריום בדיקת חומציות,

 
ILS 22.48

במלאי
זמין להזמנה

7-in-1 אקווריום ערכת הבדיקות : סה "כ קשיות (GH), ניטראט (NO3), ניטריט (NO2), כלור (Cl2), סה" כ בסיסיות, קרבונט (KH), p H. 7. הכי חשוב פרמטרים נבדקים.בוא אתה יודע מה לעשות כדי ליצור סביבה בריאה עבור הדגים.קל ומהיר לקבלת תוצאות אמינות : רק 3 צעדים הדרושים.לקבל תוצאות מדויקות תוך דקות. 1. לטבול אקווריום בדיקות הרצועה לתוך מים במשך 2 שניות. 2. להסיר אותו, להחזיק במאוזן למשך 60 שניות. 3. להשוות תרשים צבע.להציל מעייף טיולים מקומיים חנות דגים.יישום רחב : בריכה זו בדיקת הערכה תפקודית בשתי מים מתוקים, מלוחים.חלים אקווריום, אקווריום, בריכה.לעשות את זה קל כדי לנטר את איכות המים, ולא יודע אם המסנן פועל כראוי.זיהוי מים בלתי נראים הבעיה ולצמצם דגים אובדן.איכות פרימיום : אקווריום רצועות עשויות פרמיה של סיבי נייר, הימנעות צבע דימום בין רפידות.לא בלבול בעת קריאת התוצאות.נוח 100 רצועות : 100 אקווריום רצועות הבדיקה בעוד שימושי הבקבוק.חסכוני וקל לנשיאה לבדוק בכל מקום על פי הצרכים שלך.אנא צור קשר אם יש לך חששות לגבי שלנו מלוחים & מים מתוקים מבחן הערכה.אנחנו מוכנים לספק יעיל, משביע רצון פתרון כל הזמן.מים חיוני דגים, בדיוק כמו האוויר אומר כדי שלנו בני האדם.אנשים ששומרים דגים צריך לפקח מים מצבו ולוודא את המסנן פועל כראוי, על מנת ליצור סביבה בריאה עבור דגים.זה דורש מים סדירה באיכות הבדיקה.אבל בדיקות מקומיות חנות דגים באופן קבוע הוא תמיד זמן רב ובהחלט לא זול.באקווריום שלנו רצועות הבדיקה לפתור את זמן וכסף בעיה בשבילך, ולספק תוצאות אמינות בדיוק כמו מה לבנים ו מרגמה חנויות.להפוך fishkeeping שמח וקל. 7 ב 1 רצועות הבדיקה מיועדת לאקווריום, מבחן 7 פרמטרים קריטיים בכל פעם : - סה "כ קשיות (GH) - ניטראט (NO3) - ניטריט (NO2) - כלור (Cl2) - סה "כ בסיסיות - קרבונט (ח') - p H לקבל תוצאות מדויקות על ידי 3 צעדים פשוטים : 1. לטבול אקווריום רצועת הבדיקה לתוך מים במשך 2 שניות 2. להסיר את הרצועה והחזק אופקית למשך 60 שניות 3. להשוות צבע שר על הבקבוק אזהרה : - לא להכניס את מבחן נייר ישירות לתוך האקווריום לבדיקה. - האחסון צריך להיות שמור הרחק מאור שמש ורטיבות, ולהרחיק בשימוש רצועות בתוך חותם.כנים שירות : תהסס לפנות אלינו אם יש לך חששות לגבי באקווריום שלנו רצועות הבדיקה.לספק את המוצרים באיכות הטובה ביותר והכי מספק השירות שלנו שמחה וגאה.


מפרט

בחירת לקוחות