• מחיר מצוין
  • משופץ
XYJ שעון חכם Bluetooth נגן מוסיקה לקרוא Y92 חכם צמיד ניטור קצב הלב. גברים s ונשים s שעונים מתאים עבור iOS אנדרואיד (צבע : ב)

XYJ שעון חכם Bluetooth נגן מוסיקה לקרוא Y92 חכם צמיד ניטור קצב הלב. גברים s ונשים s שעונים מתאים עבור iOS אנדרואיד (צבע : ב)

 
ILS 86.10

במלאי
זמין להזמנה

*מלא מסך מגע : Retina hd, מסך גדול מביא ברורה חוויה ויזואלית על היד. *הודעת תזכורת : חכם הודעת תזכורת, שיחה נכנסת רוטט, לא לפספס את השיחה, מעלה את היד שלך כדי להציג חברתיות שונות האפליקציה מידע כגון We Chat, הודעות SMS, ו-מסתנכרן עם הטלפון הנייד שלך. *השמעת מוסיקה : השעון מגיע עם מוסיקה, שטח אחסון, להכין את רשימת ההשמעה האהובה, לקחת את אותו התרגיל, מאפשר לך ליהנות dual חוויה של ספורט ומוזיקה.זה יכול להיות קשור TWS אוזניות, נגן מוזיקה, אינטליגנטי הפחתת רעש, מאפשרים לך ליהנות מוזיקה ללא הפרעה לאורך כל הדרך. *ניטור לחץ דם : את הצמיד מודד את לחץ הדם ישירות ללא שימוש בטלפון הנייד.עונד את הצמיד ישירות צגים לחץ דם.את ניטור לחץ דם שיטה המבוססת על הדופק מוליכות הטכנולוגיה משתמשת צמיד למדידת לחץ דם ומציגה אותו על המסך. *אינטליגנטי תרגיל צעד בונה : במדויק לספור צעדים, לחץ לחיצה ארוכה על הפעלת ממשק כדי להפעיל את התרגיל מצב, לא רק יכולים להקליט ולשמור בזמן אמת המפה, דופק, צעדים, מרחק, קלוריות, אבל גם יכול לצייר מסלול ריצה עם הטלפון הנייד. (פונקציה זו דורשת את טלפון ה-GPS כדי להיות מופעל).Specification Model Y92 Bluetooth גרסה BT ??4.0 שבב GR5515 Compatible מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.0 או גבוה יותר, i OS 9.0 או higher Operation מצב מגע מלא screenspecial function Waterproof IP67 waterproof Bluetooth לקרוא support Local השמעת מוסיקה support Blood חמצן מוניטור support Sphygmomanometer support Heart לפקח על קצב support Sleep לפקח support Step לספור support Multi-במצב ספורט support Pedometer support Call או הודעת תזכורת support Sedentary תזכורת support Automatically להאיר את המסך support Brightness התאמת support Music שליטה support Stopwatch support More פונקציות תמיכה אזעקה, לוח שנה, אנטי-lost Technical Parameters Screen גודל : 1.28 inches Type : TFTResolution : 240 * 240 pixels Battery קיבולת סוללה : 270 m Ah Standby זמן : כ-6 days Use זמן : כ-2 days Charging זמן : על 1-2 hours Charging סוג : USB ישיר charging Appearance ו details Strap חומר : סיליקון + PU leather Weight ו dimensions Dial גודל : כ 46mm Bandwidth : על 21mm Suitable היד קוטר : 140-210mm Case עובי : על 14mmpackage1 *חכם bracelet1 *טעינה cable1 *מדריך למשתמש.


מפרט

בחירת לקוחות