• מחיר מצוין
  • משופץ
גברים גילוח, מכונת גילוח חשמלי נייד זקן מכונת גילוח לבן גילוח עבור גברים נסיעות לאדם.

גברים גילוח, מכונת גילוח חשמלי נייד זקן מכונת גילוח לבן גילוח עבור גברים נסיעות לאדם.

 
ILS 21.43

במלאי
זמין להזמנה

נייד, מתאים לעסקים טיול, קל משקל, קטן בגודל גורם זה יכול להיות בקלות להכניס את המזוודה שלך.אלכסוני צורה שלושה להבים להבטיח גילוח נקי, העובי הוא רק על 0.1 מ " מ, יעילות גבוהה על גילוח הזקן.מיוחד המיועד לגברים להשתמש עבור הזקן גילוח עם 3 להבים גמישים זה מתאים את עצמו פנים קווי המתאר עבור גילוח קרוב.חזק, המנוע, המהירות הגבוהה ביותר עד 6000 סל " ד, כוח חזק והוא יכול להפחית חם במהלך המבצע.קומפקטי ונייד, המראה, ללא מאמץ גילוח, נועד עם USB מטען נייד, פשוט ונוח לטעינה.תכונה : 1. נייד, מתאים לעסקים טיול, קל משקל, קטן בגודל גורם זה יכול להיות בקלות להכניס את המזוודה שלך.2. אלכסוני צורה שלושה להבים להבטיח גילוח נקי, העובי הוא רק על 0.1 מ " מ, יעילות גבוהה על גילוח הזקן.3. חזק, המנוע, המהירות הגבוהה ביותר עד 6000 סל " ד, כוח חזק והוא יכול להפחית חם במהלך המבצע.4. מיוחד המיועד לגברים להשתמש עבור הזקן גילוח עם 3 להבים גמישים זה מתאים את עצמו פנים קווי המתאר עבור גילוח קרוב.5. קומפקטי ונייד, המראה, ללא מאמץ גילוח, נועד עם USB מטען נייד, פשוט ונוח לטעינה.מפרט : סוג פריט : חשמלי Shaver Material : ABS + סגסוגת אלומיניום דגם : DB-588 Battery סוג : סוללת ליתיום סוללה (מובנית)קיבולת סוללה : 200m Ah Power : 3 WVoltage : 3-5 VCharging : שיטת טעינת USB ממשק הערה : 1. שימוש ראשון עלול להופיע גירוד, אדמומיות, כאב ואי נוחות אחרת, לא לחץ חזק בעת הגילוח, לאחר מספר פעמים של שימוש רציף, העור יכול להתאים את המוצר החדש.2. במשך זמן רב זקן או זקן עבות, מומלץ למקם את זקן ארוך סכין מבחוץ, גע קלות את העור, להתגלח מלמטה כדי לקבל גילוח טוב יותר אפקט.רשימת החבילות : 1 x חשמלי Shaver1 x כבל USB 1 x מברשת ניקוי x 1 מדריך .


מפרט

Item Type:
Electric Shaver
Material:
ABS + Aluminum Alloy
Model:
DB-588
Battery Type:
Lithium battery (built-in)
Battery Capacity:
200mAh
Power:
3W
Voltage:
3-5V
Charging Method:
USB charging interface
1. First use may appear itching, redness, pain and other discomfort, do not press hard when shaving, after several times of continuous use, the skin can adapt to the new product. :
2. For long beard or bushy beard, it is recommended to place the long beard knife on the outside, lightly touch the skin, and shave from bottom to up to get a better shaving effect. :
Package List:
1 x Electric Shaver :
1 x USB Cable  :
1 x Cleaning Brush  :
1 x Manual  :

בחירת לקוחות