• מחיר מצוין
  • משופץ
הזוג קבעו המלכה ג ' ינסנג מושלם ויטמין C מאיץ גוף סרום טבעי על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות לשיער שמן 100 מ ל משלוח אקספרס עם DHL על ידי יופי יופי חנויות [לקבל בחינם את הי?

הזוג קבעו המלכה ג ' ינסנג מושלם ויטמין C מאיץ גוף סרום טבעי על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות לשיער שמן 100 מ ל משלוח אקספרס עם DHL

 
ILS 126.19

במלאי
זמין להזמנה

➽ המלכה ג 'ינסנג מושלם ויטמין C מאיץ גוף 120 מ" ל סרום.רך, חלק ומבריק את העור. ➽ Naturals על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות לשיער שמן 100 מ ל & מרכך 490ml & שמפו 490ml להזין טבעי בריא ברק חלקה צמחים מזין שורש השיער. ➽ 1) Naturals על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות לשיער שמן 100 מ ל להזין טבעי בריא ברק חלקה צמחים מזין שורש השיער. ➽ 2) Naturals על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות, מרכך 490ml מזין שורש השיער חלק לזרוח להזין צמחים טבעית בריאה. ➽ 3) Naturals על ידי Watsons אמיתי טבעי שמפו ארגן 490ml צמחים מזינים בריאים חלק טבעי מזין שורש השיער לזרוח. 1) Naturals על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות לשיער שמן 100 מ ל להזין טבעי בריא ברק חלקה צמחים מזין שורש השיער.2) Naturals על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות, מרכך 490ml מזין שורש השיער חלק לזרוח להזין צמחים טבעית בריאה.3) Naturals על ידי Watsons אמיתי טבעי שמפו ארגן 490ml צמחים מזינים בריאים חלק טבעי מזין שורש השיער לזרוח.השיער הזה יש שמן קל שאינו שמנוני פורמולה שמזין ומגן על קופצני, מבריק נעילה שיער.המקום של מקור : תאילנד.תכולה : 100 מ " ל/הקופסה.מספר רישום : 10-1-6300048733.כיוונים : Naturals על ידי Watsons ארגן שיער שמן ניתן להשתמש ב 2 דרכים : 1. לאחר החפיפה לטפוח בעדינות שיער יבש עם מגבת.למרוח 1-2 כפיות שמן השיער באופן שווה על השיער שלך.אין צורך לשטוף. 2. לשימוש על שיער יבש החלקת ומחזק שיער לזרוח.אין צורך לשטוף, מומלץ עבור שימוש יומיומי יחד עם המקומיים על ידי Watsons ארגן שמפו & מרכך.Naturals על ידי Watsons נכון הטבעי מעניק לחות, מרכך 490ml מזין שורש השיער חלק לזרוח להזין צמחים טבעית בריאה.זה מרכך מכיל חומרים מזינים חיוניים כדי לתקן את הנזק, לחדש לחות כדי לשמור על השיער רך וגמיש.המקום של מקור : תאילנד.תוכן : 490 מ " ל/הקופסה.מספר רישום : 10-1-6300032719.אופן השימוש : לאחר ניקוי עם המקומיים על ידי Watsons ארגן השמפו, למרוח כמות מתאימה של מרכך להרטיב את השיער ולעסות בעדינות.לשטוף ביסודיות עם מים חמים.מומלץ לשימוש יומי בשילוב עם מוצרים אחרים של Naturals על ידי Watsons ארגן לטיפוח השיער טווח עבור תוצאות אופטימליות.Naturals על ידי Watsons אמיתי טבעי שמפו ארגן 490ml צמחים מזינים בריאים חלק טבעי מזין שורש השיער לזרוח.השמפו מנקה בעדינות את השיער sca חינם מספר מעקב עם משלוח מזורז על ידי DHL Express .משלוח זמן על ידי DHL.


מפרט

בחירת לקוחות