• מחיר מצוין
  • משופץ
פאק אורות עם שלט רחוק, LED אלחוטי המופעלת על סוללה הארון אורות לבן חם & RGB LED תחת תאורה Cabinet עם תזמון, Dimmable הקש על האורות,מתחת לדלפק אורות (6 Pack)

פאק אורות עם שלט רחוק, LED אלחוטי המופעלת על סוללה הארון אורות לבן חם & RGB LED תחת תאורה Cabinet עם תזמון, Dimmable הקש על האורות,מתחת

 
ILS 87.00

במלאי
זמין להזמנה

【בשלט הרחוק & מתג ידני Contol מצבי】 : LED שלנו פאק אורות עם השלט, מתג ידני.אלה אלחוטית תחת תאורה cabinet כולל 2 בקרים מרחוק.לחץ על lampshadeshort כדי להפעיל/כיבוי, שליטה רב צבעים, להתאים את הבהירות. 【מופעל סוללה & USB טעון-שיטות טעינה】 : אלה הקש על אורות יכול להיות מופעל באמצעות סוללה ישיר Micro-USB לטעינה.במהירות ובקלות להתקין את cloest אורות בכל מקום (3 * סוללות AAA לא כלולות). 【לבן חם & RGBW צבע אורות מצבי】 : אלה שינוי צבע מתחת לדלפק יש אורות 16 צבעים מצבי עם 11 מנורת LED חרוזים, 5 לבן חם Led ו-6 RGB האורות, והוא כולל 3 זוהר מצבי צבע אוטומטי-שינוי צבע פלאש & הצבע דוהה. 【10 בהירות מתכוונן זמן פונקצית】 : אלחוטי מתחת לדלפק אורות כולל 10 רמות בהירות מתכוונן 10/30/60/120min הגדרת טיימר לפגוש את לצרכים שונים, יותר חיסכון באנרגיה יותר ידידותיים לסביבה. 【אחריות לכל החיים & בשימוש נרחב】 : הסוללה שלנו מופעל על אורות כלולים דו צדדי דבק חזק הקלטות.נהדר האידיאלים מדפים, ויטרינות, ארונות, ארונות,צעד,במרתף.אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך בעיות על שלנו פאק אורות, אנחנו נשיב לך תוך 24 שעות.


מפרט

בחירת לקוחות