• מחיר מצוין
  • משופץ
9 מ מ יבש אש הכשרה מחסנית,מאמן 9 מ מ. נשק עם בנה בצמד כובע יבש אש אימון תרגול, תוספת גומי בחזרה כובע כלול (תפוקת החשמל פחות 4mW)

9 מ מ יבש אש הכשרה מחסנית,מאמן 9 מ מ. נשק עם בנה בצמד כובע יבש אש אימון תרגול, תוספת גומי בחזרה כובע כלול (תפוקת החשמל פחות 4mW)

 
ILS 81.45

במלאי
זמין להזמנה

[יעיל ומהנה] - להתאמן בבית גם כאשר אתה לא יכול לקבל את טווח משופר יבש אש בפועל.מספק חזותית ומהירה משוב כדי להפוך את התרגילים יותר יעיל ומהנה. [הרכבת בכל עת ]- תרגול מתכלים מהותי במהלך הזמן הפנוי שלך או תרגילים זה לא כל הטווחים לאפשר, כגון ציור מ נרתיקי. [שמור את הכסף שלך ואת הזמן]- את ההחלפה ניתן לעשות שימוש חוזר יותר מ-3000 פעמים.לייזר יבש אש הכשרה 9 מ " מ חוסך את העלות של תחמושת ומונע בזבוז של תחמושת.אתה יכול לאמן בכל זמן, בכל מקום בזמן מן המטווח. [תאימות גבוהה]- עובד עם אחרים מערכות הדרכה APPs - תואם בקלות עם מוצרים נלווים אפליקציות. (מצלמה בטלפון רישומי לייזר יריות מתן משוב וניתוח לראות את שיפור מיומנויות). [שירות פרימיום] מקצועיים - לאחר-מכירות הקבוצה כדי לספק לך באיכות גבוהה, לאחר שירות ומכירות,אנו מספקים משלוח מהיר, ללא תשלום והחזרת שירותי exchange.להישאר חדות משופרת יבש אש בפועל.לעשות את התרגילים יותר יעיל ומהנה עם visual ומהירה משוב.אימון מתכלים בסיסי בכל עת שלך פנימיות וחיצוניות טווח.לחסוך כסף ולשמור על זיכרון שריר על מלונות עם יותר מ-3,000 זריקות לכל סט של סוללות.עובד עם רוב מערכות הדרכה אפליקציות.


מפרט

בחירת לקוחות