• מחיר מצוין
  • משופץ
SSK אלומיניום קשיח, תחנת עגינה, USB 3.0 ל-SATA כפול מפרץ כונן דיסק קשיח חיצוני רציף הקאדילק הקורא על 2.5 & 3.5 אינץ HDD SATA SSD, עם UASP מקוון Cloner/Duplicator פונקציה(2x16TB תומך)

SSK אלומיניום קשיח, תחנת עגינה, USB 3.0 ל-SATA כפול מפרץ כונן דיסק קשיח חיצוני רציף הקאדילק הקורא על 2.5 & 3.5 אינץ HDD SATA SSD, עם

 
ILS 43.48

במלאי
זמין להזמנה

את תכנית חילוץ מסמכים יימסר לך באמצעות דואר אלקטרוני בלבד לכתובת המשויכת לחשבון שלך, ניתן למצוא את החשבון שלך, מוקד הודעות בתוך הקונה/המוכר הודעות.אם הכונן שלך מפסיק לעבוד, הצלת נתונים, שחזור תוכנית ינסו לשחזר את הנתונים מתוך נכשל לנהוג, הנתונים שנמצאו יוחזרו על התקן אחסון מדיה או באמצעות מאובטח המבוסס על ענן אחסון נתונים.מכסה חדש בודד-דיסק כוננים קשיחים חיצוניים של כל מותג, כאשר נרכשו בתוך 30 ימים (קבלה חייב להישמר עבור רכישות לא באותה עסקה).משלוח חינם ל–מעבדת שחזור נתונים; 24/7 באינטרנט על מצב תיק מעקב.אם הנתונים שלך לא התאושש, אתה מקבל את הכסף שלך בחזרה. . 【אוניברסלי תאימות】SSK USB3.0 SATA HDD תחנת עגינה תואמת עם כל 2.5 אינץ ' ו-3.5 אינץ SATA i/II/III, דיסק קשיח SSD; הוא תומך UASP ולהעביר במהירות של עד 5 Gbps(USB3.0).נורית חיווי מצב התצוגה. 【מעטפת אלומיניום】SSK כונן דיסק קשיח רציף עם מוצק, shockproof לא צריך לאתחל מחדש את המחשב.תומך UASP טכנולוגיה,UASP חדש פרוטוקול תעבורה, אשר יכול להגביר מהירות העברת נתונים עד 70% מהר יותר מאשר קונבנציונאלי USB 3.0. העברת 1 G קבצים רק בתוך 10 שניות.


מפרט

בחירת לקוחות