• מחיר מצוין
  • משופץ
עוף טיקה מסאלה, עוף ברוטב, עוף טנדורי, בשר וינדאלו אוכל הודי תבלינים מתחיל תיבול שנקבעו על ידי טעם פיתויים. ללא גלוטן, מלח בחינם. 4 חבילות (סה כ 16 מנות)

עוף טיקה מסאלה, עוף ברוטב, עוף טנדורי, בשר וינדאלו אוכל הודי תבלינים מתחיל תיבול שנקבעו על ידי טעם פיתויים. ללא גלוטן, מלח בחינם. 4

 
ILS 25.50

במלאי
זמין להזמנה

לבשל עם ביטחון – קל להכנה, בלי רעש בישול!ספייס קיט מכיל ספורים תבלינים תערובות שכבה עם עצמך מרכיבים טריים.טבחים בפחות מ-30 דקות.אוכל הודי אותנטי - לעשות הרבה טעים מתכונים הודי עם תבלינים ארומטיים שנאספו ונמדדו בשבילך.התאמה אישית של הארוחה שלך - בצע את המתכון השלבים הודי, אמהות כבר משתמש במשך דורות .אתה לבחור את רמת תבלין.אנחנו אורזים אדום פלפל אבקת צ ' ילי בשקית נפרדת, כך שאתה יכול לבחור מתוך "תן לי את זה "חום" כדי "רק קמצוץ, בבקשה!".מתפרץ עם טעם - בניגוד שהוכן מראש, רטבים, אלה ספייס ערכות מאפשרים לך שכבה תבלינים כמו הודית מסורתית טבחים.להביא שמחה ואנרגיה לתוך המטבח שלך עם קארי סיים זה מתפוצץ עם טעם!.איכות החומרים - טעם פיתויים משתמש מוסמך אורגני תבלינים מבית ההודי חוות. 100% טבעי, ללא גלוטן, מלח בחינם, ללא סוכר, וללא צבעי מאכל מלאכותיים או טעמים.המשפחתי המסורתי מתכון כרטיס. 5 ממוספרים תבלינים תערובות להכין ארוחה ל-4. רשימת קניות.כל כך הרבה הזדמנויות לעשות נעים הזיכרונות של המשפחה שלך נהנה בזמן בישול אותנטי וטעים אוכל הודי!.בישול הוא הישרדות מיומנות!זה אף פעם לא מוקדם מדי כדי ללמד את הילדים את החשיבות של בישול מזון בריא וטעים.ליהנות ונרקומנית, טעים, מסעדה בסגנון ביתי הכינה ארוחת ערב!.


מפרט

בחירת לקוחות