• מחיר מצוין
  • משופץ
HOTWAV לחות הקרקע מטר, 3-ב-1. בדיקת קרקע קיט עם לחות/אור/חומציות מטר על הגן, חווה, מדשאה, פנימיות וחיצוניות צמחים(2 חבילות)

HOTWAV לחות הקרקע מטר, 3-ב-1. בדיקת קרקע קיט עם לחות/אור/חומציות מטר על הגן, חווה, מדשאה, פנימיות וחיצוניות צמחים(2 חבילות)

 
ILS 22.48

במלאי
זמין להזמנה

【לעשות גינון פשוט ומלא כיף】 לגלות מה את הגינה או הדשא צריך, עם קצת עזרה שלנו 3 ב-1 אדמה הבוחן בנוחות בדיקות הקרקע של לחות, אור, ואת רמות ה-p H!עכשיו אתה יכול לדעת מתי אתה צריך להשקות את האדמה על ידי מדידת לחות const את הלחות, ערך ה-p H של הקרקע ואור השמש ברמה של צמחים עם זה. 【 מדויקת ועמידות】 שדרוג כפול-מחט טכנולוגיית זיהוי חזק משפר את המהירות ואת הדיוק של זיהוי וניתוח אדמה לחות ו-p H חומציות, אשר מבטיח כי אתה לעולם לא צריך קריאות שווא לעזור את הגינה שלנו או הדשא במצב מעולה!. 【רמת דיוק גבוהה ותגובה מהירה】הזה לחות הקרקע מטר הוא שילוב של דיוק, דיוק ועמידות, אתה יכול בקלות לקרוא את לחות הקרקע, רמת החומציות, רמת תאורה באופן מיידי, אשר מבטיחה כי אתה אף פעם לא צריך לחזור לקרוא שוב. 【קל לשימוש ונקי】 ידידותי לסביבה ללא צורך בסוללות נוספות הכנה.פשוט לחבר את המכשיר לתוך האדמה על 4 ס " מ, ואתה תקבל מדויק ומדויק לקרוא באופן מיידי, אשר מסייע לך לשמור על הקרקע, וכתוצאה מכך, את הגינה או הדשא במצב מעולה!הסר את בדיקה מן האדמה לנגב את זה נקי לאחר כל שימוש. 【אנא שימו לב】האדמה הזו, הבוחן לא יכול להיות מיושם לבחון כל נוזל אחר.אם האדמה יבשה מדי המדד לא יזוז, בבקשה מים לפני הבדיקה.זה לחות הקרקע מטר יש שלוש פונקציות, אתה יכול לבדוק את ה-p H/אור/לחות של הקרקע לפי הצרכים שלך, כדי לעזור לך לדעת את מצבו של הצמח בצורה ברורה יותר, גבוה דיוק בדיקות לזהות את לחות ו-p H ערך, באמצעות נתונים מדעיים ניטור לקבוע אם הצמחים מספיק אור שמש כדי לשמור על צמחים לגדול בריא!.


מפרט

בחירת לקוחות