• מחיר מצוין
  • משופץ
אלקטרונית ברובה בטוח עם גישה מהירה, גדולה מתכת אקדח ארונות עם 5 רובה מדפים, תחמושת תיבת אחסון הביתה זוגית| ביטול נעילה | 3 שכבת נעילה| אבטחה התראה (שחור)

אלקטרונית ברובה בטוח עם גישה מהירה, גדולה מתכת אקדח ארונות עם 5 רובה מדפים, תחמושת תיבת אחסון הביתה זוגית| ביטול נעילה | 3 שכבת נעילה|

 
ILS 62.10

במלאי
זמין להזמנה

【UPGRAEDE מנגנון נעילה】את הרובה ארון עשוי פלדה קשיח עם 5 ברגים.זה יכול למנוע מאחרים לפתוח מבחוץ.מנגנון הנעילה מורכב של 3 קווי הגנה, אשר הוא בטוח ביותר, יכולה למנוע מקרי מגע פותח על-ידי בני המשפחה.אתה יכול לפתוח את קו ההגנה הראשון על ידי יצירת משלך 3-8 ספרות סיסמה או מפתח החירום.שימו לב!אם הסיסמה שהזנת שגוי 3 פעמים, רובה, ארון יישמע אזעקה ולישון ה-20. 【קיבולת גדולה】את גודל חיצוני של רובה, ארון 13.8(W) x 11.8(D) x 57.1(H) אינץ', שהוא גדול יותר מאשר את האקדח ארונות בשוק.ישנם 5 רובה מדפים בפנים, אשר יכול להחזיק נשק עד 50 סנטימטר אורך, עומק, מספיק כדי למקם את הרובים עם כוונות.יש גם קוד קטן הקופסה בתוך הרובה הממשלה, אשר דורש תיבה פנימית המפתח כדי לפתוח אותו.זה יותר מאובטח, יכול לשמש לאחסון תחמושת, אקדחים, כסף או חפצים בעלי ערך נמוך. 【מצב שקט】אתה יכול להגדיר את מצב שקט של האקדח כספות לפי הצרכים שלך.פונקציה זו חשובה מאוד כאשר אתה פותח את האקדח ארון לילה או כאשר אתה לא רוצה למשוך את תשומת לבם של אחרים!במצב המתנה המדינה", לחץ על "00*" כדי להפעיל את מצב שקט, כל פעולה שקטה; הקש "66*" כדי לשחזר את הצליל הרגיל. 【חירום לפתוח】בבקשה לשים לב כוחו של הרובה הקבינט! !אם אתה נתקל מצב חירום איפה האקדח הקבינט של כוח, אתה צריך להשתמש בנשק או ציוד יקר, אנא השתמש אמין מפתח כדי לפתוח את הרובה הקבינט ולהגיב חירום בזמן. 【קל להתקנה】יש לנו שהוכן מראש חורים להרכבה על הגב התחתון של הרובה הקבינט, ואתה יכול בקלות לתקן את זה על הרצפה או על הקיר (או שניהם) עם ברגים.אתה יכול להתקין אותו בכל מקום על פי הצרכים שלך, כך שאתה יכול להסתיר את זה בארון או מאחורי הדלת.את חסון חומר פלדה עם 5 ברגים יכול למנוע מאחרים לחטט מבחוץ.הזנת סיסמה שגויה 3 פעמים ברציפות תגרום אזעקה ולישון ה-20.מצב שקט מסייע לך להשתמש זה בסוד.חמש מובנה רובה מדפים עם קיבולת גדולה.חומר : 100% פלדה.רובה אחסון : 5 רובים, עם/בלי מראה.גודל : 13.8(W) x 11.8(D) x 57.1(H) אינץ'. 1 x רובה בטוח. 4 x סוללות AA. 2 x חירום מפתחות רזרביים. 2 x הפנימי תיבת המפתחות. 4 x תיקון ברגים. 1 x הידני.שימו לב 1-תשומת לב על כוח מילואים של רובה, בטוח!שימו לב 2-תשומת לב חירום, מפתח חלופי אחסון!שימו לב 3-שימו לב "+" ו "-" הקטבים של הסוללה!תשומת לב 4. שמור הרחק ילדים!.תכונה : את חסון חומר פלדה עם 5 ברגים יכול למנוע מאחרים לחטט מבחוץ.הזנת סיסמה שגויה 3 פעמים ברציפות תגרום אזעקה ולישון ה-20.מצב שקט מסייע לך להשתמש זה בסוד.חמש מובנה רובה מדפים עם קיבולת גדולה.מפרט : חומר : 100% steel Rifle אחסון : 5 רובים, עם/בלי sight Size : 13.8(W) x 11.8(D) x 57.1(H) אינץ'.חבילה כוללת : 1 x רובה Safe4 AA x Batteries2 x חירום חילוף Keys2 x תיבה פנימית Keys4 x תיקון Bolts1 x ידנית.


מפרט

בחירת לקוחות