• מחיר מצוין
  • משופץ
חרוזים ליצירת תכשיטים למבוגרים, חרוזים קטנים קיט עם 8/0 זכוכית זרע חרוזים 14400Pcs, צבעוני, חרוזי קריסטל, מכתב חרוזים, חרוזי פוני, ססגוניות פרל חרוזים, קמעות הממצאים תכשיט?

חרוזים ליצירת תכשיטים למבוגרים, חרוזים קטנים קיט עם 8/0 זכוכית זרע חרוזים 14400Pcs, צבעוני, חרוזי קריסטל, מכתב חרוזים, חרוזי פוני, ססגוניות

 
ILS 39.00

במלאי
זמין להזמנה

➤【זרע חרוזים תכשיטים הערכה להכנת】 : 14400 חתיכות 8/0 זרע חרוזים (24 צבעים),100 חתיכות מכתב חרוזים, , 100 חתיכות חרוזי פוני, 110 חלקים פרל חרוזים(6 מ "מ,8 מ" מ,10מ "מ,12מ" מ), קריסטל חרוזי זכוכית, 10 חתיכות תכשיטים קמעות, 20 spacer חרוזים, החבילה גם מכילה 1 גליל חוט אלסטי,1 גליל חוט דיג, 1 x חוט ניילון, 1 יח 'בטיחות ילדים מספריים, 1 יח' תיבת אחסון ואבזרים, כל הדרוש תכשיטים כלים לספק לך נפלאים מלאכה ניסיון. ➤【מגוון רחב של תכשיטים עושים אספקה】 : מכיל את כל התכשיטים כלים, להשאיר את הניחושים מתוך מציאת המתנה המושלמת שלנו ליצירת תכשיטים ערכות לספק לך כל מה שאתה צריך, כל אחד אחסון לפגוש את DIY רעיונות להכנת תכשיטים. ➤【מעוצבת תיבת אחסון】 : כל חרוזים, קמעות, הממצאים כלים מחולקים שונה תאים מאורגנים היטב ב-3 הסיפור מיכל עם מכסים; נייד, stackable, lockage, זה הוא הדרך הבטוחה ביותר כדי לאחסן את החרוזים אספקה. ➤【נהדר DIY מתנה בחירה 】 : אלה ליצירת תכשיטים ציוד מתאים מתנות, קישוט הבית, התכשיטים,, אוסף חרוזים הקשורים בהצלחה, איזון, ביטחון, זה כיף DIY יכול לעזור לך להפחית את הלחץ ולהקל על חרדה.זה גם מתנה אידיאלית עבור הילדה, חברים, משפחה וגם לעצמך. ➤【איכות חומרים, אבטחת】 : אמון בא באיכות גבוהה רציפה שלנו מרדף על המושלמות.אם אתם מרגישים לא מרוצים, אנו מבטיחים לך כרטיס חלופי או החזר מיידי.


מפרט

בחירת לקוחות