• מחיר מצוין
  • משופץ
erioctry נוסף כוס יניקה חזקה הוק Heavy Duty חזק ווים קיר חלק מקלחת מטבח חלון שירותים התיק מעילים מגבות, כובעים בעל ארגונית לבן (בינוני - 3pcs)

erioctry נוסף כוס יניקה חזקה הוק Heavy Duty חזק ווים קיר חלק מקלחת מטבח חלון שירותים התיק מעילים מגבות, כובעים בעל ארגונית לבן (בינוני

 
ILS 13.48

במלאי
זמין להזמנה

חומר : פלסטיק עמיד; צבע : לבן.גודל קטן : קוטר 1.8", נשיאת משקל של עד 0.8 ק "ג/1.76 ק" ג; בינונית גודל : קוטר 2.2", נשיאת משקל של עד 1.5 ק "ג/3.3 ליברות; גודל גדול : קוטר 3.1", נשיאת משקל של עד 3 KG/6.6 LB.שאיבה עובד הכי טוב על אריח קרמיקה, זכוכית, מראה, גרניט, נירוסטה, אקריליק, פורמייקה וכל שאינו נקבובי פני השטח עם גימור מבריק.לנקות את הקיר ולהבטיח את הקיר יבש, לשים את הקרס על הקיר כאשר הווים הם הוקמו, ולאחר מכן לחץ כלפי מטה את הקרס כדי לסחוט את האוויר החוצה, זה יהיה להיצמד לקיר בחוזקה.סופר חזקה, כוח היניקה.הערה : בבקשה להבטיח את פני השטח של הקיר חלקה ללא נקבובי ויבש(לא יכול לעבוד על שמן, דליפה, הפער קירות, pelase לוודא את השטח נקי ומסודר).תיאור : * סופר חזקה, כוח היניקה. * עשוי מפלסטיק עמיד. * מאוד עדין דיור. * DIY הרעיון.ניתן להשתמש בדרכים שונות. * תואם עם משטח עשוי קרמיקה, זכוכית, עץ ועוד חלקה חומר.התקנה ותחזוקה הדרכה : 1. לנקות את הקיר כמו שצריך, ולייבש אותו. 2. לנקות את משטח יניקה, שים את זה על הצורך מיקום, לשים את הקרס על הקיר כאשר הווים הם הוקמו(הקרס צורה כמו זה בתיבה), ולאחר מכן לחץ כלפי מטה את הקרס כדי לסחוט את האוויר החוצה, זה יהיה להיצמד לקיר בחוזקה. 3. את כוח היניקה מסתמך על ניקוז האוויר מוצץ, כוס, ולכן השטח לא חייב להיות כל קעורה-קמורה, חורים, נוזל או כל דבר אחר.


מפרט

בחירת לקוחות