• מחיר מצוין
  • משופץ
ELIHAIR Brazilan שיער אדם הקדמי של תחרה פאות רופף גל סגנון עבור נשים שחורות האפרו-אמריקאים פאות מראש קטף שיער (פאה תחרה מלא, 18inch)

ELIHAIR Brazilan שיער אדם הקדמי של תחרה פאות רופף גל סגנון עבור נשים שחורות האפרו-אמריקאים פאות מראש קטף שיער (פאה תחרה מלא, 18inch)

 
ILS 385.35

במלאי
זמין להזמנה

1.Elihair מבחר של שיער אדם פאות תכונות איכות אנושית שיער נבחרה במיוחד עבור כל פאה.עבה מלא הראש צפיפות פאות שיער אמיתי ולא סינטטי. 2.Elihair קשר כפול : הופך יותר עמיד ומבטיח את השיער נשאר במקום.טרום קטף מולבן קשר פאה עם שיער תינוק יד קשורה. 3.Elihair שיער תינוקות : לאורך ההיקף לתת את ההשפעה של גידול טבעי השיער. 4.Elihair שווי ממוצע גודל 22"-22.5", תחרה שוויצרי, צבע חום, צפיפות 130%. 5.בשל סניטריים סיבות, אנחנו מקבלים החזרים או החלפת המוצר היחיד הוא מצבו המקורי כולל עודף תחרה מלפנים ומאחור לא חתוך.פאה תחרה מלא לעומת לפני פאה תחרה, אשר אחד BETEER ?פאה תחרה מלא, אלו סוגים של פאות נעשים באמצעות להשלים תחרה.קווצות שיער הם קשורים בכל פאה כובע כדי לכסות שלמה הראש, יכול להיות משוחק בסגנונות שונים.לעומת חזית תחרה פאות, אלה הם יקרים יותר, כי זה לוקח יותר זמן לעשות.עם זאת, הוא הטוב ביותר הפאה צדדיות.פאה הקדמי של תחרה, כפי ששמו מרמז, פאה הקדמי של תחרה הוא עוצב באופן בלעדי עם תחרה שהוצגו על הקדמי שלה.זה הקדמית תחרה נותן מוטעה המראה של השיער נופל על המצח.הקדמי של תחרה פאות יש נפח יותר קל ללבוש.כיצד לחפוף את השיער האנושי פאה?שיער אדם פאות יש לשטוף רק ביד עם שמפו עדין מים קרים, לשטוף ביסודיות ואז אוויר יבש ללא חום.שיער אדם טבעי חזק מאוד.אולם מים חמים או אוויר חם בכלים יכול לגרום נזק multidirectional העור העליונה או לשחרר את הקשרים לצרף את השיער.


מפרט

בחירת לקוחות