• מחיר מצוין
  • משופץ
ZXQC מיקרו השקיה בטפטוף השקיה קיט, 4/7mm צינור ריסוס ערפל מערכת קירור, גן השקייה אוטומטית ערכת ציוד עבור החממה פטיו הדשא (צבע : 50)

ZXQC מיקרו השקיה בטפטוף השקיה קיט, 4/7mm צינור ריסוס ערפל מערכת קירור, גן השקייה אוטומטית ערכת ציוד עבור החממה פטיו הדשא (צבע : 50)

 
ILS 105.90

במלאי
זמין להזמנה

☺ זה מיקרו מערכת ההשקיה עשוי מחומר פלסטיק באיכות גבוהה, עמיד ובטוח לשימוש.באמצעות מיקרו מערכת השקיה, אתה יכול להשקות את כל הצמחים שלך בקלות.לעומת מסורתי ממטרות, זה יהיה לחסוך יותר מ-70% מים.אז זה באמת עוזר טוב זה יכול להשתמש בו כדי אוטומטי פרחי מים. ☺ בכל נחיר יכול להיות להתאים באופן אינדיבידואלי, זה יכול להגדיר כל צמח לקבל את אישית השקיה על פי הצרכים המדויקים. ☺ התקנה פשוטה ללא חפירה או צנרת מיומנויות.לפשט את הכניסה הסרת קטן תיל אביזרי drippers. ☺ 8 ספריי חורים, ניתן להתאים את קצב זרימת מים בנפרד על-ידי סיבוב המתג כדי להתאים את צרכי שונים של מים על צמחים שונים.יש אנטי-סתימת ביצועים - מים גדול קטעים עצמית שטיפה פעולה לעזור טפטוף המקרן כדי למנוע סתימת. ☺ פתוח מלא את טפטוף זרבובית הם יכסו ל-10 עד 12 אינץ ' מעגל.המקרן טפטוף מתכוונן זרימת טווח : 1-70 L/שעה, לחץ עבודה : 1-3 KG.נהדר עבור השקיית עציצים, מסוגל לשמור קבוע כאשר זמן הנחת או לחץ תנודות, השקיה אחידות. - השקיה אוטומטית, אתה לא צריך לדאוג לגבי הצמחים שלך אם אתה בבית או לא - מתכוונן טפטוף כלי, מתן שונות נפח המים על פי צמחים שונים מים דרישה - מהירות של מטפטף יכול להיות מוגדר כמו שאתה צריך - מתאים לשימוש פנימי וחיצוני צמחים.מפרט טכני : 1 ערכת השקיה בטפטוף קיט.


מפרט

בחירת לקוחות